بیانیه حریم خصوصی

وزارت جهاد کشاورزی

سازمان تحقیقات، آموزش و ترویج کشاورزی

مرکز تحقیقات، آموزش و ترویج کشاورزی و منابع طبیعی گیلان

بیانیه حریم خصوصی

تعریف حریم خصوصی و اهداف بیانیه: اطلاعات شخصی هر فرد، بخشی از حریم خصوصی وی محسوب می­شود. حفظ حریم خصوصی شخصی هر فرد به معنای حفظ اطلاعات شخصی هر فرد و مالکیت منحصریه فرد وی در برابر دسترسی سایر افراد می­باشد. حفاظت بیشتر از حقوق شخصی افراد در شبکه، نه تنها موجب حفظ امنیت کاربران می­شود، بلکه باعث اعتماد بیشتر و مشارکت آنها در فعالیت­های جاری می­گردد. هدف از این بیانیه، آگاه ساختن شما درباره نوع و نحوه استفاده از اطلاعاتی است که در هنگام بازدید از سایت، از جانب شما دریافت می­گردد.

موارد قانونی مرتبط با حریم خصوصی: این مرکز بر اساس ماده 7 مصوبه شماره 1127128 مورخ 1395/12/28 شورای عالی اداری و مقررات مرتبط با آن، خود را ملزم به رعایت حریم خصوصی همه کاربران تارنمای مرکز تحقیقات و آموزش کشاورزی و منابع طبیعی گیلان دانسته و از کاربران آن دسته از اطلاعات را که فقط به منظور ارائه خدمات کفایت می­کند، دریافت کرده و از انتشار یا در اختیار قراردادن آن به دیگران خودداری می‌نماید.

هدف از جمع‌آوری اطلاعات کاربران: بازدید از صفحات تارنمای مرکز، نیازمند دادن اطلاعات از سوی کاربران نمی­باشد. اما ارائه برخی از خدمات به صورت الکترونیکی و غیر حضوری مستلزم دریافت اطلاعات شخصی کاربران بوده و پس از تحلیل اطلاعات این خدمات به کاربران ارائه می­گردد. این مرکز در تمامی این موارد متعهد به حفظ اطلاعات شخصی کاربر می­باشد و به هیچ وجه اطلاعات فردی و شخصی کاربران خود را افشا نمی‌کند. اطلاعات جمع‌آوری شده از بازدیدکنندگان، صرفاً برای بهبود کیفیت خدمات و محتوای سایت مورد استفاده قرار می­گیرند و هیچ بخشی از اطلاعات شخصی کاربران بدون اطلاع و اجازه قبلی، در اختیار فرد یا موسسه دیگری قرار نخواهد گرفت.

فناوری­های مورد استفاده در دریافت اطلاعات: این تارنما برای جمع­آوری اطلاعات مورد نیاز خود از فناوری متعارف کوکی استفاده می­کند. کوکی حجم کوچکی از اطلاعات است، که معمولاً بر روی دیسک سخت و یا در مواردی بر روی حافظه موقت کامپیوتر شما از جانب سرویس دهنده نوشته می­شود. از آنجایی که کوکی­ها فاقد هر گونه داده­ای جهت اجرای فرامین و کدهای کامپیوتری است، ناقل ویروس­های کامپیوتری نبوده و لذا نمی­تواند کامپیوتر شخصی شما را آلوده سازد. همچنین کوکی به کار گرفته شده در این سایت، قابلیت کشف و ثبت نشانی پست الکترونیک شما را ندارد. در بخش لینک­های مرتبط تارنمای سازمان، تعدادی لینک فعال به تارنمای دیگر وجود دارد که متعلق به سازمان­های دیگر می­باشند. این تارنماها قوانین و کوکی­های مختص خودشان را دارند که ما پیشنهاد می­کنیم قبل از استفاده از این تارنماها آن را مطالعه نمایید.

ثبت برخی از اطلاعات کاربران: ثبت نشانی IP شما به ما کمک می­کند تا در تشخیص و رفع مشکلات مربوط به سرویس دهنده و کنترل بهتر آن اقدام کنیم.

نکته امنیتی: توجه داشت باشید که برخی از اطلاعات شخصی شما، هنگامی که پیام و یا مطلبی را در بخش تالارهای گفتگو و یا سایر قسمت­های سایت ارسال می­کنید. در اختیار عموم قرار گرفته و ممکن است این اطلاعات، خارج از کنترل ما موجب سوء استفاده‌های احتمالی و ارسال پیام­های ناخواسته از سوی دیگران شود لذا در درج اطلاعات در قسمت­های عمومی سایت لحاظ نکات امنیتی ضروری است.


6.0.3.0
گروه دورانV6.0.3.0