• سایت رهبری
  • سایت ریاست جمهوری
  • پایگاه اطلاع رسانی دولت
عنوان : بازدید رئیس سازمان مدیریت و برنامه¬ریزی استان گیلان و هیئت همراه از ایستگاه تحقیقات گل و گیاهان زینتی لاهیجان
کد خبر : ۹۰۸۲۷
تاريخ :
 ۱۳۹۷/۰۲/۰۸ 
ساعت : ۱۵:۲۳:۱۸

امتیاز :  ۰ |  مجموع :  ۰

بازدید رئیس سازمان مدیریت و برنامه ­ریزی استان گیلان و هیئت همراه از ایستگاه تحقیقات گل و گیاهان زینتی لاهیجان

روز چهارشنبه 5 ارديبهشت ماه سال جاري دکتر محمدی رئیس سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان گیلان به همراه چند تن از کارشناسان سازمان صدر الذکر با اتفاق مهندس جانبازی فرماندار شهرستان لاهیجان، مهندس جهانگیری معاون عمرانی فرماندری، خانم حسینی بخشدار مرکزی لاهیجان و مدیر و نماینده ولی فقیه جهاد کشاورزی در شهرستان از ایستگاه تحقیقات گل و گياهان زينتي لاهیجان بازدید بعمل آوردند.

در اين بازديد دکتر پاداشت، رئيس ايستگاه لاهيجان ضمن تشریح تاریخچه و اقدامات انجام شده در سالهای اخیر، طرح جامع "تجاری سازی فعالیت­های پژوهشی، آموزشی و گردشگری کشاورزی" اين ایستگاه را به طور کامل برای شرکت کنندگان تشریح نموده و تقاضای مساعدت و کمک مقامات استانی برای اجرای طرح فوق را داشتند.

در ادامه دکتر محمدی ضمن تشکر از زحمات همکاران از کارشناسان سازمان مدیریت خواستند طرح پیشنهادی ایستگاه را بررسی و راهکارهای لازم جهت مساعدت و کمک جهت اجرای پروژه را پیشنهاد نمایند. رئیس سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان تاکید نمود مرکز تحقیقات به موازات جذب اعتبارات استانی از اعتبارات ملی نیز جهت اجرایی کردن پروژه تلاش نمایند. در خاتمه نيز شرکت کنندگان در این نشست از محوطه و عرصه های ایستگاه بازدید بعمل آوردند.


بازگشت           چاپ چاپ         
 

DOURAN Portal V4.0.4.0

V4.0.4.0